Queenprint

Kilka słów o tym kim jesteśmy.

Od ponad 15 lat oferujemy szybkie drukowanie z dostawą następnego dnia na terenie całej Polski. Zastosowanie najnowszych narzędzi i technologii cyfrowych pozwala nam na oferowanie usług niemożliwych do zrealizowania przy użyciu standardowych drukarek offsetowych, takich jak małe nakłady w korzystnych cenach.

A jeżeli potrzebujesz projektu dla swojej następnej pracy poligraficznej? Skontaktuj się z jednym z naszych projektantów, którzy mają doświadczenie w zarządzaniu marką od koncepcji po druk. Nasz zespół jest dostępny w naszej siedzibie, pod telefonem, na messengerze lub mailowo, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące druku.

Posiadając zespół specjalistów, nie zlecamy prac zewnętrznym podwykonawcom, dzięki czemu nie pojawiają się opóźnienia, a nasze produkty są najwyższej jakości. Na życzenie Klientów przygotowujemy także oferty indywidualne dla Klientów końcowych oraz wszelkiego rodzaju materiały promocyjne i brandingowe.

Nasze specjalizacje

Produkty Prestige

Produkty Prestige produkowane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość i ekskluzywny wygląd. Znakomicie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych biur, na konferencjach czy w przestronnych halach targowych. Artykuły prestiżowe występują w niezliczonych wariantach dopasowanych do oczekiwań Klientów.

KALENDARZE REKLAMOWE

Kalendarze to bez wątpienia najpopularniejszy produkt w naszej ofercie. Na jego ekskluzywny wygląd składają się wysoka jakość druku, starannie kaszerowana wypukła główka oraz sztywne plecki wykonane z kartonu o gramaturze 300 g. Kalendarze perfekcyjnie prezentują się na scianie każdego biura i domu. Tak jak większość naszych produktów, może zostać uszlachetniony folią błyszczącą, matową bądź lakierem wybiórczym UV.

STUDIO GRAFICZNE

Nasze studio graficzne już od ponad 13 lat jest częścią drukarni internetowej i jednego z największych producentów kalendarzy oraz produktów kaszerowanych w Poznaniu. Nasze studio tworzą młode, ambitne i kreatywne osoby. Połączyła nas wspólna pasja, jaką jest szeroko pojęta reklama. Projektujemy dla małych jak i dużych agencji reklamowych oraz Klientów indywidualnych.

Park maszynowy

Zbudowaliśmy unikalną platformę produkcyjną, na której połączyliśmy wiele procesów. Dzięki temu możemy funkcjonować jednocześnie jako drukarnia komercyjna przemysłowa, internetowa i drukarnia cyfrowa.

Maszyna klejąca

Pierwsza maszyna pozwalająca zautomatyzować proces przyklejania kalendariów do plecków. Jest to Polska konstrukcja z zastosowaniem sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów i podzespołów. Znacząco przyspiesza proces tworzenia kalendarzy jednodzielnych i trójdzielnych eliminując pracochłonny proces, do tej pory możliwy do realizowania tylko metodami manualnymi.

MASZYNA KASZERUJĄCA – TWARDA OPRAWA

Klasyczny model maszyny kaszerującej, stabilna praca, łatwa obsługa i szybka regulacja zapewnia terminowość wysyłek oraz najwyższą jakość produktów. Może automatycznie podawać i kleić papier, dostarczać i pozycjonować karton, oraz składać cztery strony w jednym procesie. Służy do produkcji okładek twardych, główek do kalendarzy, puzzli, teczek, podkładek itp.

Najmocniejsze strony

PRINTFLOW

Zintegrowane systemy informatyczne monitorują wszystkie procesy w czasie rzeczywistym przez 7 dni i 24 godziny na dobę. Dzięki temu zapewniamy terminowe dostawy do Klientów w kraju i w Europie oraz do magazynów i na linie produkcyjne w trybie Just-in-Time.

ZASOBY LUDZKIE

Naszą najmocniejszą stroną są niewątpliwie zasoby ludzkie. Tylko dobrze wyszkolony personel w połaczeniu z najnowoczesniejszą technologią jest w stanie sprostaą coraz wyąszym wymaganiom klientów.

STANDARYZACJA

W ramach standaryzacji przeprowadzamy wewnętrzne audyty wybranych obszarów firmy, a każdy obszar audytowany jest przez firmę certyfikującą. Wybrane obszary standaryzacji:
– 5S
– System Color Management
– elektroniczna wymiana danych
– ochrona danych osobowych
– technologia preflight

Powered by MasterApps